Hizmetlerimiz 18 Ağustos 2014

PEYZAJ TASARIM VE UYGULAMA

Tecrübeli uzman peyzaj mimarlarımız tarafından proje alanında yapılan keşif sonrasında, kullanıcı istekleri temel alınarak, iklimsel, arazi yapısına göre teknik çizimler ve görsellerden oluşan peyzaj projeleri hazırlanmaktadır. İşinde uzman ekiplerimizle, olabilecek en kısa sürede çevreye zarar vermeden projelerimizi hayata geçiriyoruz.

Read more...
Hizmetlerimiz 18 Ağustos 2014

HAZIR ÇİM TEMİMİ VE UYGULAMALARI

Hazır çim uygulaması; daha önce alana ekilerek oluşturulmuş ve kök gelişimi sağlanmış çim, kökleriyle birlikte kesilerek rulolar halinde başka bir alana serilmesidir.

Read more...
Periyodik Peyzaj 18 Ağustos 2014

Çim Biçme

Bahçeniz varsa ve bakımında zorlanıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamızın sunduğu hizmet dallarından bir tanesi olan Dalya Botanik ile kusursuz bir şekilde bahçenizin bakımının gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bahçe bakımının bu alanda uzman ve deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Aksi takdirde bahçelerin çok daha bakımsız

Read more...
Periyodik 18 Ağustos 2014

İlaçlama ve Gübreleme

Peyzaj Mimarız ve uygulama ekiplerimiz tarafından mevsimine göre değişen sürelerde( Haftalık, 10-15 günlük periyotlarla )bitkilerin gereksinim duyduğu tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. (Zararlı ot mücadelesi, gübreleme, ilaçlama ve budama)  ve bu sayede tüm peyzaj alanının sağlıklı ve temiz görünmesi sağlanmaktadır.

Read more...
Hizmetlerimiz 09 Ağustos 2014

Otomatik Damlama ve Fıskiye Sulama Kurulum ve Bakımı

Otomatik sulama sistemleri bazen iklim şartlarından bazen de su kaynaklarının yetersizliğinden dolayı ortaya çıkmıştır. Otomatik sulama sistemleri; topraktan en verimli ve tasarruflu faydalanmayı sağlar. Otomatik sulama sistemleri ile özellikle çim alanlar için önemli olan "homojen-eşit sulama" mümkün olmaktadır.

Read more...
Hizmetlerimiz 08 Ağustos 2014

Bitki Üretim ve Satışı

Consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. quis nostrud exercitation. ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate. velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non

Read more...